האולם המרכזי במתחם האירועים סלבדור:

האולם משתרע על שתי קומות, קומת אורחים מרכזית וקומת לופט המשמשת כהמשך האולם או כגלריית קפהאולם בוטיק מודרני, המעוצב בקו קלאסי ואומנותי..האולם מצויד במערכת הגברה ותאורה, ברמה הגבוהה ביותר. באולם יש בר קבוע ומספר מפלסים שונים, היוצרים אווירה ייחודית ובלעדית לאולם. בסלבדור קלאסיק, מתקיימים אירועים עסקיים ופרטיים ברמה גבוהה ובתכנון קפדני. גם בסלבדור נהנים מהמטבח המרכזי של מתחם סלבדור וכך גם אירוע מצומצם, נהנה מאיכויות ויכולות של אירועים גדולים. נושא הגסטרונומיה עומד אצלנו בראש סדר החשיבות... איכות, טריות, טעם ושירות, הם רק חלק מהדברים, עליהם אנו לעולם לא מתפשרים. לאולם סלבדור קלאסיק, יש את היכולת לאכלס כ-300 מוזמנים בו זמנית.

הגן הפתוח, מבית סלבדור:

גן פתוח לאירועי בוטיק, טעימה קטנה מן הטבע, בלב ליבה של העיר. אולם זה נותן פתרון מדהים לאנשים שרוצים לחגוג באווירה שונה ועם טעם אחר. האולם מצויד במערכת הגברה משוכללת ומערכת תאורה אשר נותנת פתרון לוגיסטי לאורחים ותוספת ענקית לעיצוב וליצירת אווירה מתאימה.

האולם משמש לקיום אירועים עסקיים ופרטיים ברמה גבוהה ותחת כיפת השמיים. גם בסלבדור גרדן נהנים מהמטבח המרכזי של מתחם סלבדור וכך גם אירוע מצומצם, נהנה מאיכויות ויכולות של אירועים גדולים. נושא הגסטרונומיה עומד אצלנו בראש סדר החשיבות... איכות, טריות, טעם ושירות, הם רק חלק מהדברים, עליהם אנו לעולם לא מתפשרים. לאולם חושן בוטיק, יש את היכולת לאכלס כ-350 מוזמנים בו זמנית.

היהלום החדש מבית מתחם האירועים סלבדור.

אולם בוטיק מרענן, בעיצוב ייחודי ומודרני, בשילוב נגיעות וינטג'.האולם מצויד במערכת הגברה ותאורה, ברמה הגבוהה ביותר, מסך לדים ובמה מוגבהת.האולם משמש לקיום אירועים עסקיים ופרטיים ברמה גבוהה ובסגנון אלגנטי. מרפסת רחבת ידיים בכניסה לאולם, עם פינות ישיבה מפנקות, היא גולת הכותרת של כל אירוע. גם בחושן נהנים מהמטבח המרכזי של מתחם סלבדור וכך גם אירוע מצומצם, נהנה מאיכויות ויכולות של אירועים גדולים.נושא הגסטרונומיה עומד אצלנו בראש סדר החשיבות... איכות, טריות, טעם ושירות, הם רק חלק מהדברים, עליהם אנו לעולם לא מתפשרים.לאולם חושן בוטיק, יש את היכולת לאכלס כ-200 מוזמנים בו זמנית.